×

HAKKIMIZDA

sikke.NET olarak, koleksiyon alanındaki deneyimlerimiz ile harmanladığımız ve sadece koleksiyonerlere özel pazaryerimizde, binlerce koleksiyon ürününü müşterilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan felsefemizle, yüzlerce koleksiyoner ve satıcıyı bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiyenin ilk ve en kapsamlı dijital kataloğu ile, bir yandan müşterilerimizi sektör ile ilgil bilgilendirirken bir yandan da koleksiyonlarına yeni ürünler eklemenin gururunu yaşıyoruz.

Koleksiyon sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz sikke.NET Ar-Ge Merkezimizle sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme liderlik ediyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla, her biri alanına yenilikçi bakış açısı kazandıran MGC - Money Guaranty Certificate, sikke.NET gibi yeni marka ve hizmetleri hayata geçirerek, tüm paydaşlarımıza ve sektöre fayda sağlayan dev bir koleksiyoner ekosistemini inşa ediyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz.

10 yılı aşkın süredir inovasyon ve girişimcilik ruhuyla sürdürdüğümüz yolculukta, bugün Türkiye'nin en büyük dijital kataloğu olmaktan gurur duyuyoruz.

KATEGORİLER
Kataloglar
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0555 1 724 555
Pazartesi - Cumartesi
09:00 - 17:00
Tüm hakları saklı olup, telif hakkı içeren içeriği izinsiz yayınlanamaz, kopyalanamaz.
Copyright © 2017-2024
sikke.NET, bir sikkeNET Müzayedecilik Anonim Şirketi markasıdır.